Press Release: NEO, eLEAF and 52impact join forces as Terramira

CO2-prestatieladder

We zijn verhuisd

NEO, eLEAF en 52impact bundelen hun krachten als Terramira. Vanaf nu vind je al onze vacatures, producten, diensten en updates op de website van Terramira.

Sinds 21 september 2020 is NEO gecertificeerd voor de CO2-prestatieladder niveau 3. NEO onderschrijft de urgentie van CO2-reductie om klimaatverandering te beperken. Vanuit het duurzaamheidsbeleid wordt de CO2-uitstoot in beeld gebracht, worden doelen geformuleerd en reductiemaatregelen genomen. Daarnaast stimuleren we onze toeleveranciers en klanten om zich óók in te spannen voor CO2-reductie.

Transparantie is een belangrijk onderdeel van de certificering. Een van de manieren waarop daar vorm aan wordt gegeven is het openbaar publiceren van de footprint van het afgelopen jaar. NEO heeft haar footprint over 2020 berekend, en is via onze speciale pagina over de CO2 Prestatieladder te downloaden: https://neo.nl/co2-prestatieladder/

Mocht u meer willen weten over de CO2-prestatieladder, dan verwijzen we u graag naar de website van SKAO: https://www.skao.nl/nl

Ook interessant...

Financial Specialist

Project Manager Geo & Sustainability Solutions

Wij geven om onze planeet, daarom houden we haar scherp in de gaten...

NEO brengt objecten van bovenaf in beeld en monitort veranderingen slim en nauwkeurig. Zo creëren we data en inzichten die direct bijdragen aan uw vraagstuk.

Benieuwd wat dat voor u oplevert?

NEO
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.